Oferta:

Zamówienia:

Sklep z balonami Balonikowo

Godziny otwarcia
pon-czw: 10:00-18:00
pt-sob: 10:00-18:00
ul. Szareckiego 3/41
01-493 Warszawa
tel.514-567-277

Zamówienia tel:

pon-sob: 9:00-18:00

Zamówienia na dzień bieżący prosimy składać do godziny 12-tej. Zamówienia złożone później będą realizowane w dniu następnym!!!

Promocja

czerwony balon foliowy 18 cali z napisem i love you 18' - napełniany helem Cena - 20,00 PLN * Przy zamówieniu minimum 10 szt

 

Urodziny - Happy Birthday -

Oferujemy Państwu szeroką gamę produktów do uatrakcyjnienia przyjęcia urodzinowego. Urodziny dla dziecka czy również osoby dorosłej to wspaniała okazja do dekoracji całego pomieszczenia w konkretny sposób: bajkowy czy też stosując konkretną, wybraną kolorystykę.

Balony chrom gloss z helem

Przy tej okazji wspaniale spełniają swoją rolę balony gumowe jak i również balony foliowe połączone w spójną kompozycję kolorystyczną. Dodatkowo dobór kolorystycznie zgodnych dodatków takich jak talerzyki, kubeczki czy dodatki na stół dopełnią magiczną atmosferę przyjęcia. Proponujemy do dekoracji również różnego rodzaju girlandy, flandy, lampiony czy też połyskujące kotary dopełniające tło i nadające niesamowity klimat.

Balony foliowe w kształcie cyfr lub liter (90cm) - wypełnione helem oraz balony foliowe w kształcie cyfr lub liter (40cm) - wypełnione powietrzem pomogą spersonalizować dekorację.

Posiadamy również balony foliowe (18cali/45cm) wypełnione helem wykonane specjalnie na urodzinowe przyjęcie z nadrukami Happy Birthday przeznaczone dla dzieci ( balony z cyferkami od 1-9 ) oraz osób dorosłych ( pełne liczby 20/30/40/50 etc...).

Balony wspaniale spełniają swoją rolę podarowane w postaci bukietu składającego się z kilku lub kilkudziesięciu sztuk balonów gumowych lub foliowych napełnionych helem - są przyjemną i kolorową alternatywą dla bukietu kwiatów lub stanowią jego dopełnienie. Bukiet składający się z balonu foliowego oraz 30 sztuk balonów gumowych jest wdzięcznym podarunkiem urodzinowym.

 

Z chęcią pomożemy w dekoracji uroczystości i dostarczymy balony napełnione helem w Warszawie oraz okolicach.

Staramy się dostosowywać nasz asortyment do trendów w danym sezonie, jak i również posiadać na stanie wzory "uniwersalne", które zawsze będą pasowały do dekoracji urodzin.

Balony foliowe napełnione helem unoszą się w powietrzu do tygodnia (zależnie od zmieniających się warunków zewnętrznych takich jak temperatura, ciśnienie atmosferyczne czy wyładowania elektrostatyczne).

Balony gumowe napełnione helem wytrzymują latające ok 7/8godzin, bez dodatkowego uszczelnienia (uszczelnienie balonów specjalnym preparatem pozwala im wytrzymać do ok. 48godzin - opcja ta jest również u nas możliwa). Tak samo jak balony foliowe tak i balony gumowe wrażliwe są na czynniki zewnętrzne.

Klienci często zadają nam pytanie: "ile balonów kupić, żeby było ładnie?". Niestety nie potrafimy na to pytanie odpowiedzieć jednoznacznie. Wszystko zależy od pomysłu na dekorację. Czasami mniej znaczy lepiej, czasami wręcz odwrotnie. Tak samo urokliwie wygląda bukiet z 7sztuk balonów, jak i 50szt. Do dużych pomieszczeń polecamy kilka bukietów po przykładowo 10szt, do mnieszych jeden lub dwa bukiety po 7sztuk. Wspaniale wykląda również sufit całkowicie przykryty balonami - jest to jednak spory wydatek, gdyż na 1metr kwadratowy sufitu przypada ok. 16-25szt. balonów gumowych.

Dokonując zakupu w Warszawie w sklepie stacjonarnym jak i również zamawiąjąc dostawę na terenie Warszawy i okolic mają Państwo możliwość dobrania własnej, dowolnej kompozyji balonowej.

 

Zamów balony na przyjęcie urodzinowe

Zapraszamy na zakupy do naszego sklepu stacjonarnego w Warszawie.

 

 

AKCESORIA IMPREZOWE - czapeczki, gwizdki, trąbki, serpentyny, tematyczne zestawy papierowych naczyń na przyjęcia dla dzieci... itd.

ŚWIECZKI - kolorowe, cyferki, grające, samozapalające... itd.

INNE - maski, peruki, przebrania, kapelusze... itd.

Oferta:

 

Zamówienia:

Sklep z balonami Balonikowo

Godziny otwarcia
pon-czw: 10:00-16:00
pt-sob: 10:00-18:00
ul. Szareckiego 3/41
01-493 Warszawa
tel.514-567-277

Zamówienia tel:

pon-sob: 9:00-18:00

Zamówienia na dzień bieżący prosimy składać do godziny 12-tej. Zamówienia złożone później będą realizowane w dniu następnym!!!

Promocja

czerwony balon foliowy 18 cali z napisem i love you 18' - napełniany helem Cena - 20,00 PLN * Przy zamówieniu minimum 10 szt